A biztonsági kamera felvételein jól látszik, ahogy a merénylő az autóhoz lép és közvetlen közelről, hétszer rálő a gépkocsiban ülő férfira. A jármű azonban golyóálló üveggel volt felszerelve, így megvédte tulajdonosát az ismeretlen tettestől. A hivatalnok a rendőröknek azt mondta, fogalma sincs, ki és miért akarta a halálát. Helyi információk szerint azonban a férfi kapcsolatban áll Thaiföld egyik legismertebb maffiózójával. Egy biztos, az üveget jó döntés volt beszereltetni.
Jól felszerelt autójának köszönhetően élt túl egy gyilkossági kísérletet egy hivatalnok Thaiföldön.
Kapcsolódó cikkek
Ajánlott videó
- 05:15 Meddig hisznek a gyerekek a Mikulásban?
- 03:31 Golovin: A szívünk a helyén volt, ennek köszönhető, hogy bejutottunk a legjobb nyolcba
- 22:59 Óriási győzelemmel hangolt a magyarok elleni vb-meccsre az olimpiai bronzérmes
- 21:41 A nap legfontosabb hírei - 2025.12.05.
- 21:29 „Én ezt nem fogom kibírni” – egy gyermekotthonból elszökött 11 éves fiú történetét mutatta be Magyar Péter és Bódis Kriszta
- 21:28 Magyarország megvétózta Ukrajna támogatásának B-verzióját
- 21:01 Depresszió, demencia, 4500 liter vizelet – hogy lesz valakiből extrém takarító, és miért közvetíti ezt a YouTube-on?
- 21:00 Vámos Petra: Elaltattak minket a hét a hatos játékkal, mérges vagyok magunkra
- 20:58 Katalin hercegné éves karácsonyi istentiszteletére összeöltözött az egész család
- 20:24 Egymásba szeretett a Házasság első látásra két szereplője, Becca és Andris
- 20:00 Túlélte feleségével közösen elkövetett öngyilkosságát, öt év fegyházat kapott a volt egyetemi tanár
- 20:00 21 Kutatóközpont: Hat százalékkal többen gondolják, hogy jobban járnának anyagilag a Tisza győzelmével
- 19:55 Budapest a világ legmocskosabb nagyvárosa a turisták szerint
- 19:41 „Bátran mennek és szétszúratják a szájukat” – Balázs Klári nincs jó véleménnyel a feltöltésekről
- 19:06 Pintér Sándor lőtt
- 16:34 Kábítószer birtoklása miatt adtak ki elfogatóparancsot a korábbi magyar ökölvívó ellen
- 16:09 Magyar Narancs: a MÁV eltörli legnépszerűbb kedvezményét
- 16:58 A Facebookon kér segítséget a Zala Vármegyei Kormányhivatal az egyik dolgozó kislányának
- 21:28 Magyarország megvétózta Ukrajna támogatásának B-verzióját
- 20:00 Túlélte feleségével közösen elkövetett öngyilkosságát, öt év fegyházat kapott a volt egyetemi tanár
- 17:08 „A szakmaiság mellett nekünk emberként fog igazán hiányozni” – így emlékeznek Kiss Gábor borászra Villányban
- 15:23 Furcsa új fajt találtak, amely egyáltalán nem fél az embertől
- 13:44 Rejtélyes nyugdíjkérdés: mi történik, ha egy Nők40-es nyugdíjas megözvegyül?
- 22:59 Óriási győzelemmel hangolt a magyarok elleni vb-meccsre az olimpiai bronzérmes
- 20:00 21 Kutatóközpont: Hat százalékkal többen gondolják, hogy jobban járnának anyagilag a Tisza győzelmével
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
