Nagyvilág

Gyurcsány Putyinnal egyeztetett

Telefonbeszélgetést folytatott vasárnap Vlagyimir Putyin orosz elnök és Gyurcsány Ferenc magyar miniszterelnök - közölte az orosz elnök sajtószolgálata.

A moszkvai tájékoztatás szerint Vlagyimir Putyin és Gyurcsány Ferenc a telefonbeszélgetés során megvitatta az orosz államfő február végi magyarországi látogatásán aláírt, a kétoldalú kapcsolatok fejlesztését célzó többrétű megállapodások megvalósítását, köztük a gazdasági együttműködési kormányközi bizottság ülésének előkészítési munkálatait.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik