Közélet

Szia! Minap olyan fél 4 után délután mentem a Kikötő utcából a 3-mas villamos felé a 48-as busszal. Ikarusz 435-ös volt. Hallgattam a
2007. 10. 11. 15:49
Tisztelt BKV Zrt.! Ami azt illeti ma nagyon felidegesítettek, és megint csak elkéstem a munkahelyemről. Ma 2007-10-08-án állok az Örs vezér terén,
2007. 10. 10. 17:54
Sziasztok! Több ismerősöm véleményét továbbítom nektek, érdekelne más nézete is a témában: Ne legyen fűtés a metrón – de legalábbis ne ennyire
2007. 10. 09. 09:16
Hello, remélem, a képeken látszik a lényeg: headset nélkül nem forgalmi ügyben mobilozott a högy (még szombaton). A villamos száma: 1520. Dátum
2007. 10. 07. 11:48
Egy kedved olvasónk hívta fel a figyelmünket egy BKV közleményre, melyben az olvasható, hogy az utasbarát intézkedés jegyében, két mozgólépcső viszi a
2007. 10. 06. 12:01
A kötött pálya blogon találtam egy cikket valamelyik nap, melyben arról volt szó, hogy a Roosevelt téren megtekinthető egy kiállított Alstom Citadis
2007. 10. 05. 13:57
Vitézy Dávid, a VEKE szóvivője szerint a Rákosi-korszakra emlékeztet a BKV közleménye, amely az újságírókat fenyegeti, emiatt felügyelő-bizottsági
2007. 10. 04. 21:19
Hová tűnik 10 másodperc? Felhívnám a figyelmet, hogy a probléma nem azzal van, hogy 10 másodperccel hamarabb indul a villamos, hanem azzal, hogy
2007. 10. 03. 15:11
Kedves Figyelő! Vanek néven szoktam kommentelni, de most sztorim van. A BKV immár saját alkalmazottait sem tájékoztatja A BKV ismét megbukott
2007. 10. 02. 09:24
bkv
A MaViTE (Magyar Villamosvasút-történeti Egyesület) rendezte meg. Jelentkezni kelletett náluk, mert csak így tudtak helyet biztosítani a villamosra.
2007. 10. 01. 21:41
Olvasói sztorik