A rajzfilmek.tv animációs filmek legális letöltését kínálja az érdeklődőknek. A weboldalon a Maya és Miguel mellett régi klasszikus rajzfilmek, így például a Lolka és Bolka és a Mézga család kalandjai is elérhetők – részben ingyenesen, vagy emeltdíjas sms-ért.
Az oldalról – melyet „támogatóként és médiapartnerként” a Minimax nevű gyerekcsatorna jegyez – az érdeklődők animációs filmeket videokölcsönző, úgynevezett Video On Demand rendszerben tölthetnek le saját használatra – tudatta szerkesztőségünkkel a csatorna.
Renner Erika: Bene Krisztián megint kérte, hogy engedjék ki feltételesen, azt állítja, minden nap imádkozik értem
Elutasították Bene Krisztián feltételes szabadlábra helyezési kérelmét, és végleges távoltartást rendeltek el vele szemben.
