2006. április 30-ig bevezető akciót hirdet az Externet a Hungarotel területen lévő új ADSL előfizetőknek és azok számára, akik szolgáltatót kívánnak váltani.
Magánelőfizetők részére már havi bruttó 7590 forintért előfizethető az 512Kbit/s sebességű korlátlan ADSL, ráadásul a jó minőségű kapcsolat mellé 3 darab e-mail postafiók, 50Mbyte webtárhely, valamint a felhasználó által beállítható spam- és vírusszűrés jár is jár ingyenesen.
Üzleti előfizetők részére a fix IP-t és domain regisztrációt is tartalmazó üzleti csomagok mellett, a Magyarországon egyedülálló PowerDSL szolgáltatás is megrendelhető, ami a ma elérhető üzleti ADSL kapcsolatoknál háromszor nagyobb sávszélességet, 18Mbit/s letöltési és 1,5Mbit/s feltöltési sebességet nyújt, a drága bérelt vonali kapcsolat árának töredékéért.
A PowerDSL egy speciális routing technológia révén megháromszorozza a sávszélességet, feltöltési irányban 1,5 Mbit/s, letöltési irányban akár 18 Mbit/s sávszélességet tesz elérhetővé, melyet egyetlen számítógép vagy szerver is teljes mértékben kihasználhat. A PowerDSL technológia jellegéből adódóan a bérelt vonalaknál megszokott magasszintű rendelkezésreállás is biztosított, hiszen az egyik vonal meghibásodása esetén a kapcsolat a másik összeköttetésen továbbra is megmarad. A szolgáltatás minőségét az előfizetői oldalon is nagy megbízhatóságú Cisco router biztosítja.
Minden Hungarotel szolgáltatási területen igénybe vett Externet ADSL csomaghoz biztosít modemet a szolgáltató a szerződés időtartamára, amelyért külön díjat nem számol fel.
Brüsszelben bekészítették a fegyvert Orbán leszerelésére
Bár az összes európai politikus érti, hogy mit csinál Orbán, az nem tiszta nekik, hogy mit is akar elérni. Ötletek persze vannak, sőt ki is került egy fegyver az asztalra, amellyel leszerelhetik a magyar kormányfő fenyegetését.
