Polgári engedetlenséget, demonstrációt és tejszállítási bojkottot is fontolgatnak a tejtermelők, hogy megkapják a számukra megfelelő tejárat a feldolgozóktól.
A Mezőgazdasági Szövetkezők és Termelők Országos Szövetsége szarvasmarha-tenyésztők országos választmányi ülésén elhangzott: a tejfeldolgozók az év végén drasztikusan csökkentették a felvásárlási árat a korábbi ártartási megállapodás ellenére.
Az egyezség szerint egy liter tejért a feldolgozóknak tavaly év végéig 72 forintot kellett volna fizetniük, de november elején 6-12 forinttal csökkentették az átvételi árat.
Seregszemle Lázár „tartalékhadseregénél” – segítene-e a romák munkaerőpiaci helyzetén, ha befognák őket vécét pucolni?
Lázár János vécékefével a kezükben képzeli el őket, mi viszont szakértő segítségével jártunk utána, milyen a magyarországi romák helyzete a munkaerőpiacon, illetve milyen körülmények nehezítik az integrációjukat.
