Rúzsa Magdi június elején tett ki az Instagram-oldalára egy fotót, melyen egyik kisfia látható kórházi ágyban fekve. Az énekesnő posztjában háláját fejezte ki az egészségügyben dolgozóknak, akikről azt írta: „Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között!” Hogy milyen okból kellett kórházba menniük, arról akkor nem számolt be – de most, bő két héttel később mesélt róla az Abaházi Presszóban.
Abaházi Csaba kérdésére Rúzsa Magdi elárulta, alapvetően védi a magánéletét, de vannak pillanatok, amikor szeretne megnyilvánulni és hálát adni.
Van, amikor a lelkemből érzem, hogy szeretném világgá kiabálni. Mert fontos pillanat volt az életemben. És elképesztően rettegtem. Még úgy is, hogy nem hatalmas dologról van szó: kivették a kisfiam manduláját, mert szegénykém már alig kapott levegőt. Ez volt az első ilyenfajta műtét. Fél az ember. Meg hát én, ugye, az egészségügyből jövök
– idézi az egykori Megasztár-győztest a story.hu.
Posztol a gyerekeiről, de nem mutatja őket
Rúzsa Magdi hármasikrei – Lujza, Keve és Zalán – 2022 februárjában születtek meg. Bár az énekesnő gyakran posztol gyerekeiről, az arcukat sosem szokta megmutatni.
Az ikrek negyedik születésnapja alkalmából ilyen képeket mutatott róluk:

