Élet-Stílus

Bálint Antónia Fekete Pákó kirohanásáról: Ledöbbentett, mert az igazságtalanság mindig bánt

TV2
TV2
Miután majdnem tettlegességig fajult a vitájuk, a sárga csapat tagjai mind Bálintra tették a szavazatukat a Farm VIP-ben.

Társai Bálint Antóniát szavazták ki a Farm VIP hétfői részében, miután úgy ítélték meg, az egykori szépségkirálynő kívülálló a sárga csapatban. Történt mindez azután, hogy a nő konfliktusba keveredett Fekete Pákóval, aki vitájuk közben egyebek mellett azt is mondta, hogy

Itt is megverlek, már nagyon régóta nem bírlak téged.

Bálint a Borsnak nyilatkozott a témában, és elmondta: ő is érezte, hogy picit kilógott a sorból, mégis jól együtt tudott működni a csapattal, és eleinte nem volt szerinte semmi probléma.

„Én végig nagyon jól éreztem magam a farmon, szerintem zseniális volt az egész. Többek között azért is mentem, mert nagyon kíváncsi voltam és vártam, hogy elteljen némi idő úgy, hogy nincs a közelemben se telefon, se laptop, sem semmi, ami a civilizációval kapcsolatos” – mondta.

Nagyon szerettem a forgatást és elképesztően jó csapatba kerültem. Az tetszett a legjobban az egészben, hogy mindenkinek nagyon jó humora van, rengeteget nevettünk. Őszintén szólva nem volt könnyű eljönni onnan, mert tényleg kialakult a csapattal egy családias érzés és tudom, hogy ez a többiekben is megvolt.

A kiszavazással kapcsolatban azt mondta, volt benne egy rossz érzés, mert nem tudta, kire szavazzon, hiszen mindenkit szeretett.

Tulajdonképpen mondhatjuk, hogy jó volt, hogy történt valami, ami nem illett bele ebbe az idilli képbe, mert ez egyszerűbbé tette a döntést. Ilyen helyzetben olyanra tesz az ember, akivel konfliktusa van.

Úgy véli, mindenkinek volt egy párja csapaton belül: Dopeman MC Duckyval, Pumped Gabo Aurelióval, Horváth Gréta pedig Barnai Judittal volt jóban, ők viszont Pákóval egyedül maradtak.

Mindenki fantasztikus karakter, igazi egyéniség. A Pákóval történt incidens egyértelművé tette, hogy a csapatunk nagyon egyben volt, megvolt közöttünk az összhang

– fogalmazott Bálint Antónia, ugyanakkor hozzátette, számára érthetetlen, hogy ha valakinek „nagy szíve van és sokszor sírdogál”, akkor hogyan fordulhat elő, hogy így beszéljen egy nővel.

Azt a fajta támadást, amivel ő nekem esett, igazságtalannak éreztem. Amikor bementem a műsorba, különösen kedveltem őt, mert mindig nevet és jókedve van. Ledöbbentett és nyilván rosszul esett az egész, mert az igazságtalanság mindig bánt. Én nem voltam balhés, nagyon sokat dolgoztam ott és nem bántottam senkit, nem mondtam senkire semmi rosszat.

Kapcsolódó
Farm VIP: Pákó veréssel fenyegette Bálint Antóniát, vitájuk után a sárgák a nőt küldték haza
Az afrikai énekes rasszizmussal vádolta az egykori szépségkirálynőt.

Ajánlott videó

0 seconds of 0 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
00:00
00:00
00:00
 
Olvasói sztorik