Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2010. 10. 30. 21:15

A világelső dán Caroline Wozniacki és a belga Kim Clijsters jutott be a Dohában zajló 4,55 millió dollár összdíjazású évzáró WTA-világbajnokság döntőjébe.

Asztalitenisz

Női ETTU-kupa:
Budaörs 2i SC-Truppe STK Aquaestil 3-1

Cselgáncs

Ob (győztesek)
Férfiak
60 kg: Hammer Erik (Bajai JC)
66 kg: Gorjanácz Zsolt (UTE)
73 kg: Ungvári Miklós (MTK-Erzsébetváros)
81 kg: Ungvári Attila (Ceglédi JSE)
90 kg: Kállai Zoltán (Bajai JC)
100 kg: Farkas Bálint (FJC)
+100 kg: Csizmadia Zoltán (Honvéd)

Nők
48 kg: Kiss Renáta (UTE)
52 kg: Keliger Bernadett (Albertirsa)
57 kg: Szabó Katinka (Leányvár-Egerág)
63 kg: Gáspár Eszter (Miskolci VSC)
70 kg: Mihovits Szabina (Nagykanizsai TE)
78 kg: Joó Abigél (KSI)
+78 kg: Tamás Ibolya (UTE)

Jégkorong

NHL:
New York Islanders-Montreal Canadiens 1-3
Atlanta Thrashers-Buffalo Sabres 4-3, h.u.
Chicago Blackhawks-Edmonton Oilers 4-7
Anaheim Ducks-New Jersey Devils 1-2
New York Rangers-Carolina Hurricanes 3-4
Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers 2-3

Kézilabda

Női NB I:
Siófok – Budapest Bank-Békéscsaba 25-24
Győri Audi ETO KC – Veszprém-Barabás 32-19
Dunaújváros-REK – Syma-Vác 29-35

Férfi Nb I:
Mezőkövesd-Tatran Presov (szlovák) 29-31

Kosárlabda

Női NB I:
MKB-Euroleasing Sopron – Bajai NKK 90-61
Nanette FTC-Ceglédi EKK 82-54
ZTE NKK-Atomerőmű KSC 67-63

Férfi NB I:
Zalakerámia-ZTE KK – Marso-Vagép NYKK 90-75
KONECRANES-Salgótarján – Soproni KC 86-105
Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák – Kecskeméti KSE 84-94
Pécsi VSK-PANNONPOWER – Kaposvári KK 82-76
MJUS-Fortress Körmend – Szolnoki Olaj 70-80
Atomerőmű SE-Albacomp 64-67

NBA:
Miami Heat-Orlando Magic 96-70
Dallas Mavericks-Memphis Grizzlies 90-91
New Jersey Nets-Sacramento Kings 106-100
Philadelphia 76ers-Atlanta Hawks 101-104
Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers 101-81
Boston Celtics-New York Knicks 105-101
Detroit Pistons-Oklahoma City Thunder 104-105
Phoenix Suns-Los Angeles Lakers 106-114
Charlotte Bobcats-Indiana Pacers 101-104
Minnesota Timberwolves-Milwaukee Bucks 96-85
New Orleans Hornets-Denver Nuggets 101-95
Golden State Warriors-Los Angeles Clippers 109-91

Labdarúgás

NB I:
Ferencváros-Szolnok 1-0
Győr-Kecskemét 2-1
Vasas-Haladás 2-1
MTK-Zalaegerszeg 3-4
Siófok-Lombard Pápa 0-1

Premier League:
Manchester United-Tottenham 2-0
Wolverhampton-Manchester City 2-1
Arsenal-West Ham United 1-0
Blackburn Rovers-Chelsea 1-2
Everton-Stoke City 1-0
Fulham-Wigan Athletic 2-0

Bundesliga:
Schalke-Bayer Leverkusen 0-1
1. FC Köln-Hamburg 3-2
Kaiserslautern-Mönchengladbach 3-0
St. Pauli-Eintracht Frankfurt 1-3
Werder Bremen-Nürnberg 2-3
Wolfsburg-Stuttgart 2-0

Serie A:
AS Roma-Lecce 2-0

Primera División:
Valencia-Real Zaragoza 1-1

U19-es Eb-selejtező, 3. forduló:
Magyarország-Lengyelország 2-0
Finnország-Moldova 6-2

A csoport végeredménye:
1. Magyarország 6 pont
2. Lengyelország 4 (2-2)
3. Moldova 4 (3-6)
4. Finnország 3

Motorsport

Portugál Nagydíj, 3. szabadedzések
125 kcm:
1. Bradley Smith (brit, Aprilia) 2:02.047
2. Alberto Moncayo (spanyol, Aprilia) +0.978
3. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +1.776

Moto2:
1. Anthony West (ausztrál) 1:56.176
2. Alex De Angelis (San Marinó-i) 1:56.346
3. Kenan Sofuoglu (török) 1:56.556

13. Talmácsi Gábor 1:58.342

MotoGP:
1. Jorge Lorenzo (spanyol, Yamaha) 1:48.853
2. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +0.582
3. Andrea Dovizioso (olasz, Honda) +1.154

Az időmérőket az eső miatt törölték. Részletek itt.

Röplabda

Férfi extraliga:
Vegyész RC-Kazincbarcika – Dunaferr SE 3-0
Company Nyelviskola-Veszprémi RC – HPQ-Szegedi RSE 3-0
MAFC-BME-Mapei – Kalo-Méh-Kecskeméti SE 0-3

Női extraliga:
MÁV Előre Pro Patria Electronics SC-Vasas 2-3
TEVA-Gödöllői RC – Nyíregyházi Főiskola SE 3-0
Békéscsabai RSE–Újpesti TE 2-3

Tenisz

WTA-vb, Doha, elődöntő:
Wozniacki (dán, 1.)-Zvonarjova (orosz, 2.) 7:5, 6:0
Clijsters (belga, 3.)-Stosur (ausztrál, 5.) 7:6, 6:1

Bécs, férfi torna, eldöntő:
Melzer (osztrák, 1.)-Almagro (spanyol, 3.) 6:4, 6:4
Haider-Maurer (osztrák)-Berrer (német) 7:6, 6:7, 6:3

Montpellier, férfi torna, elődöntő:
Monfils (francia, 3.)-Tsonga (francia, 2.) 7:6, 2:6, 6:4
Ljubicic (horvát, 4.)-Montanes (spanyol, 6.) 6:3, 7:6

Szentpétervár, férfi torna, elődöntő:
Juzsnyij (orosz, 1.)-Turszunov (orosz) 7:5, 4:6, 7:6
Kukuskin (kazah)-Marcsenko (ukrán) 6:3, 6:4

Vízilabda

Férfi ob I:
UTE – ZF-Eger 7-14
Szeged-Beton VE – ASI 16-4
BVSC-Zugló – TEVA-Vasas-UNIQA 8-12
Groupama-Honvéd – Bodrogi Bau-Szentesi VK 23-6

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.