Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 05. 30. 20:10

A Los Angeles Lakers is bejutott az NBA döntőjébe, miután 111-103-ra megverte a Phoenix Sunst, és összesítésben 4-2-re bizonyult jobbnak.

Autó-motor

Forma-1, Török Nagydíj:
1. Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes) 1:28.47.620 (58 kör)
2. Jenson Button (McLaren-Mercedes) +2.645 (58)
3. Mark Webber (Red Bull Racing) +24.285 (58)
4. Michael Schumacher (Mercedes GP Petronas) +31.110 (58)
5. Nico Rosberg (Mercedes GP Petronas) +32.266 (58)
6. Robert Kubica (Renault) +32.824 (58)
7. Felipe Massa (Ferrari) +36.635 (58)
8. Fernando Alonso (Ferrari) +46.544 (58)
9. Adrian Sutil (Force India) +49.029 (58)
10. Kamui Kobayashi (BMW Sauber) +1:05.650 (58)
11. Pedro de la Rosa (BMW Sauber) +1:05.944 (58)
12. Jaime Alguersuari (Scuderia Toro Rosso) +1:07.800 (58)
13. Vitantonio Liuzzi (Force India) +1 kör (57)
14. Rubens Barrichello (Williams F1) +1 kör (57)
15. Vitalij Petrov (Renault) +1 kör (57)
16. Sebastien Buemi (Scuderia Toro Rosso) +1 kör (57)
17. Nico Hülkenberg (Williams F1) +1 kör (57)
18. Timo Glock (Virgin Racing) +2 kör (56)
19. Lucas di Grassi (Virgin Racing) +3 kör (55)
20. Karun Chandhok (Hispania Racing) kiesett (53)
21. Bruno Senna (Hispania Racing) kiesett (47)
22. Sebastian Vettel (Red Bull Racing) kiesett (40)
23. Heikki Kovalainen (Lotus F1 Racing) kiesett (34)
24. Jarno Trulli (Lotus F1 Racing) kiesett (33)

Portugál-rali, végeredmény:
1. Sébastien Ogier (francia, Citroen C4 WRC) 3:51:16.1 ó
2. Sébastien Loeb (francia, Citroen C4 WRC) 7.9 mp h.
3. Dani Sordo (spanyol, Citroen C4 WRC) 1:17.6 p h.

Jégkorong

Chicago Blackhawks-Philadelphia Flyers 6-5

Kajak-kenu

500 m:
férfi K-1:
1. Adam Van Koeverden (kanadai) 1:41.722 p
2. Anders Gustafsson (svéd) 1:42.460
3. Szalai Tamás 1:42.724
…7. Dombi Rudolf 1:43.534
férfi K-2:
1. Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor 1:31.983
2. Fernando Pimenta, Emanuel Silva (portugál) 1:32.019
3. Jan Sterba, Ondrej Horsky 1:32.697
…8. Boros Gergely, Sík Márton 1:34.815
férfi C-1:
1. Gyenyisz Harazsa (fehérorosz) 1:54.989
2. Mark Oldershaw (kanadai) 1:55.619
3. Li Qiang (Li Csiang, kínai) 1:55.817
…5. Vajda Attila 1:56.723
férfi C-2:
1. Alekszandr Vaucseckij, Dmitrij Rabcsanka (fehérorosz) 1:46.395
2. Marcin Grzybowski, Lukasz Woszczynski (lengyel) 1:47.307
3. Alekszandr Bagdanovics, Andrej Bagdanovics (fehérorosz) 1:47.337
4. Széles Gábor, Varga Dávid 1:48.069
…6. Sáfrán Mátyás, Sáfrán Mihály 1:48.675
női K-1:
1. Janics Natasa 1:54.368
2. Josefa Idem (olasz) 1:54.860
3. Kovács Katalin 1:55.004
női K-2:
1. Kozák Danuta, Szabó Gabriella 1:44.486
2. Ewelina Wojnarowska, Marta Walczykiewicz (lengyel) 1:45.740
3. Yvonne Schuring, Viktoria Schwarz (osztrák) 1:46.436
…8. Vad Ninetta, Hegyi Zomilla 1:48.620

200 m:
férfi K-1:
1. Edward Mckeever (brit) 37.652 mp
2. Richard Dober Jr. (kanadai) 38.414
3. Filip Svab (cseh) 38.498
…7. Molnár Péter 38.798
…12. (a B döntőben 3.) Dudás Miklós
férfi K-2:
1. Jonathan Schofield, Liam Heath (brit) 35.834
2. Sebastien Jouve, Arnaud Hybois (francia) 36.182
3. Andrew Willows, Dober Jr. (kanadai) 36.308
…5. Boros Gergely, Sík Márton 36.452
férfi C-1:
1. Lubomir Hagara (szlovák) 44.601
2. Adam Ginter (lengyel) 44.793
3. Mathieu Goubel (francia) 45.363
…12. (a B döntőben 3.) Kovács Gergely
13. (a B döntőben 4.) Nagy Péter
férfi C-2:
1. Alekszandr Bagdanovics, Andrej Bagdanovics (fehérorosz) 41.194
2. Gabriel Beauchesne-Sevigny, Andrew Russell (kanadai) 41.230
3. Alekszandr Vaucseckij, Dmitrij Rabcsanka (fehérorosz) 41.764
4. Kovács Gergely, Végh Attila 42.100
…6. Németh Gergő, Nagy Péter 42.196
női K-1:
1. Teresa Portela (portugál) 46.114
2. Janics Natasa 46.366
3. Jo Brigden-Jones (ausztrál) 46.672
4. Hegyi Zomilla 47.062
női K-2:
1. Helena Rodrigues, Beatriz (portugál) 40.376
2. Marta Walczykiewicz, Aneta Konieczna (lengyel) 40.496
3. Nikolina Moldovan, Olivera Moldovan (szerb) 40.754
4. Vad Ninetta, Hegyi Zomilla 40.784
női C-1:
1. Laurence Vincent-Lapointe (kanadai) 56.207
2. Nicole Haywood (kanadai) 1:00.635 p
3. Marija Kazakova (orosz) 1:00.857
…9. Marschalkó Alexandra 1:07.955

Kerékpár

Giro d’Italia, Verona-Verona, 15 km, egyéni időfutam:
1. Gustav Erik Larsson (svéd, Team Saxo Bank) 0:20:19
2. Marco Pinotti (olasz, Team HTC – Columbia) +0:00:02
3. Alexandre Vinokurov (kazah, Astana) +0:00:17
4. Cadel Evans (ausztrál, BMC Racing Team) +0:00:22
5. Vincenzo Nibali (olasz, Liquigas-Doimo) +0:00:23
6. Ignatas Konovalovas (litván, Cervelo Test Team) azonos idővel
7. Bradley Wiggins (brit, Sky Professional Cycling Team) +0:00:29
8. Cameron Meyer (ausztrál, Garmin – Transitions) +0:00:32

Az összetett végeredménye:
1. Ivan Basso (olasz, Liquigas-Doimo) 87:44:01
2. David Arroyo Duran (spanyol, Caisse d’Epargne) +0:01:51
3. Vincenzo Nibali (olasz, Liquigas-Doimo) +0:02:37
4. Michele Scarponi (olasz, Androni Giocattoli) +0:02:50
5. Cadel Evans (ausztrál, BMC Racing Team) +0:03:27
6. Richie Porte (ausztrál, Team Saxo Bank) +0:07:06
7. Alexandre Vinokurov (kazah, Astana) +0:07:22
8. Carlos Sastre Candil (spanyol, Cervelo Test Team) +0:09:39

Kézilabda

Európa-bajnoki selejtező:
Magyarország-Azerbajdzsán 35-26

Kosárlabda

Phoenix Suns-Los Angeles Lakers 111-103
A párharcot a Los Angeles Lakers nyerte 4-2-re.

Labdarúgás

Felkészülési mérkőzések:
Venezuela-Kanada 1-1
Anglia-Japán 2-1
Fehéroroszország-Koreai Köztársaság 1-0
Mexikó-Gambia 5-1
Paraguay-Elefántcsontpart 2-2

Campeonato Brasileiro:
Avai-Vitoria 0-0
Flamengo-Gremio 1-1
Palmeiras-Gremio Prudente 0-0

NB II:
Nyugati csoport:
Videoton FC II-Kaposvölgye 2-2
ZTE FC-Gyirmót 1-2
Budaörs-Hévíz 2-1
Ajka-FC Tatabánya 2-1
BFC Siófok-Szigetszentmiklós 1-2
Budapest Honvéd II-Kozármisleny 2-0
Keleti csoport:
REAC-Bőcs 6-0
Mezőkövesd-Makó 1-1
Baktalórántháza-Hajdúböszörmény 1-3
Vecsés – Vác-Újbuda 1-2
DVSC-TEVA II – MTK Budapest 1-0
Cegléd-Szolnok 0-2
Békéscsaba-Kazincbarcika 1-0

Tenisz

férfi egyes:
Federer (svájci, 1.)-Wawrinka (svájci, 20.) 6:3, 7:6 (7-5), 6:2

női egyes:
3. forduló:
Henin (belga, 22.)-Sarapova (orosz, 12.) 6:2, 3:6, 6:3
4. forduló:
Gyementyjeva (orosz, 5.)-Scheepers (dél-afrikai) 6:1, 6:3
Schiavone (olasz, 17.)-Kirilenko (orosz, 30.) 6:4, 6:4
Wozniacki (dán, 3.)-Pennetta (olasz, 14.) 7:6 (7-5), 6:7 (4-7), 6:2
Petrova (orosz, 19.)-V. Williams (amerikai, 2.) 6:4, 6:3

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.