Real-Bayern élő közvetítés

A nyolcaddöntőkkel folytatódnak a labdarúgó Bajnokok Ligája küzdelmei. A keddi játéknap leginkább várt mérkőzését az egyaránt gyatra formában lévő Real Madrid és Bayern München vívja. Kövesse az FN-en az eseményeket!

93. perc: Frank de Bleeckere lefújta a mérkőzést. Semmi nem dőlt még el, parádés meccsre van kilátás Münchenben. A többi pályán is befejezték.

90. perc: Három percet hosszabbít a bíró. Most már persze a németeknek sem sürgös.

88. perc: Elnémult a Bernabeu. A bajorok adogatnak a tizenhatos körül, majd van Bommel hatalmas bombát ereszt meg. Casillas tehetetlen. (3-2)

84. perc:
Egykapuznak a németek, de a befejezések nem elég pontosak. A madridiak már az ellentámadásoknál sem mennek előre. Giggs idegenben előnyhöz juttatta a ManU-t.

83. perc: Pizarro nagyon jól játszik, minden megmozdulása veszélyes. Casillasnak kell ismét a jobb alsóból kiszednie a labdát. Vajon Hitzfeld miért Podolskival kezdett?

81. perc: A hazaiak már nem erőltetik a támadást, minden adandó alkalommal pihennek egy kiadósat. Veszélyes taktika, hiszen egy újabb bajor gól, teljesen nyitottá tenné a visszavágót.

78. perc: Schweinsteigerből ennyi elég volt, a veterán Scholl a pályán.

77. perc: Gyönyörű egyéni akció Pizarrótól. A perui egy csellel két védőt ültet le, majd a jobb alsót veszi célba, de Casillas földöntúli bravúrral hárít.

75. perc: Helguera és Casillas ütközik a tizenhatoson belül, a védőt ápolni kell.

73. perc:
A München akcióból esélytelen, a beívelt szabadrúgásokat a behátráló vendéglátók gond nélkül hatástalanítják.

71. perc: Sokadszorra vállalkozik lövésre Schweinsteiger, de a célzással komoly bajok vannak.

65. perc: Pizarro fejese után a kapufáról megy ki a labda. Casillas csúnyán elnézte a beívelést. A PSV közben megszerezte a vezetést hazai pályán az Arsenal ellen.

63. perc: Beleerősítettek a bajorok, de komoly helyzeteik nincsenek. A Real higgadtan irányítja a mérkőzést.

61. perc: A BL-ben négygólos Pizarro érkezik a teljesen szürke Podolski helyére.

59. perc: Hargreaves is besárgult Robinho visszarántásáért.

58. perc: Makaay-helyzet, de a labda mellészáll. Roberto Carlos sérülés miatt cserét kér. Capello Raúl Bravút küldi be a pályára.

56. perc: Schweinsteiger kapott sárgát Guti akasztásáért.

54. perc: Capello is váltott: Higuain helyén Robinho.

52. perc: Beckham szabadrúgás 30 méterről. A bal felsőbe tartó labdát a veterán német kapus bravúrosan a kapufára tolja.

50. perc: Villámgyors Real-kontra. Német szöglet után lassan zárnak vissza a Bayern-védők, de Beckham zseniális átadását Kahnba lövi Higuain.

48. perc:
A Bayern nem nyugodott bele a vereségbe. Kérdéses persze, hogy a kezdeti lendület meddig tart.

46. perc: A spanyolok indíthatják az első támadást.

Cserél Hitzfeld: a halvány Demichelist a nyáron távozó Salihamidzic váltja.

45+1. perc: Vége az első félidőnek. Fantasztikus madridiakat láthattunk, akik már hármat lőttek Kahnnak. A bajorok egy szabadrúgás után szerezték egyetlen találatukat, amelynek azonban még nagy szerepe lehet. Remélhetőleg a második 45 percben is négy gólt láthattunk. A többi pályán egyelőre nem sok említésre méltó esemény történt.

43. perc: A gyors gólok teljesen összezavarták a németeket. Ha nem változik a játék képe a második félidőben, akkor alapos verést kaphat a német bajnok. A Realnak már nem sürgös, higgadtan adogatnak a középpályán, eldugják a labdát, a bajorok továbbra is tanácstalanok.

40. perc: Capello kétgólos vezetésnél is idegesnek tűnik. Állandóan a pálya szélén magyaráz.

38. perc: Demichelis talpalja le Gutit. Jogos a sárga.

36. perc: Hatalmas Bayern-helyzet: Makaay tisztán Casillas előtt, de a lövését a spanyol portás bravúrosan védi. A másik oldalon Beckham tűz rá egy szabadrúgást, de a lapos, középre tartó lövést Kahn könnyedén felszedi.

34. perc: Elképesztő, varázsol a Real. Beckham szabadrúgását, Helguera megcsúsztatja, és a hosszún érkező Nistelrooy közelről bepofozza a harmadik hazai gólt. (3-1)

31. perc: Őrjöng a Bernabeu. Fantasztikus a hangulat Madridban.

28. perc: Potyognak a gólok! Az előny ismét a Madridnál: a királyi gárda első szöglete után Helguera fejel a jobb felsőbe. A labdába még a gólvonal előtt beleér Raúl, a gólt neki adják. (2-1)

24. perc: Egyenlített a Bayern. A világbajnok Lucióról lemarad az aranylabdás Cannavaro, és a brazil védhetetlenül befejeli Sagnol szabadrúgását. (1-1)

20. perc: Éledeznek a németek, de a második szöglet sem hoz veszélyt Casillas kapujára. A Real hátrébb állt, és gyors kontralehetőségekre vár.

16. perc: Beckhamet állandóan keresik a társak, rengeteget mozog az angol középpályás. A bajorok erőlködnek, de a Real-védelem különösebb nehézségek nélkül megállítja Makaay-ékat. A vezetés teljesen megérdemelt.

12. perc: Pillanatai nincsenek a Bayernnek. Ugyanolyan gyámoltalan a bajorok játéka, mint legutóbb a bajnokságban.

10. perc: Vezet a Real! Ki más mint a Bajnokok Ligájának legeredményesebb játékosa, Raul a gólszerző. Nistelrooy zseniálisan ugratta ki a spanyol támadót, aki megelőzi a kapujából kirobbanó Kahnt, és öt méterről az üres kapuba gurít. (1-0)

7. perc: A hazaiaknál van többet a labda, a németek tanácstalannak tűnnek. Van Bommel jó 35-ről vállalkozott lövésre. Casillas-nak nem kellett közbeavatkoznia.

5. perc: Idegesek a csapatok, sok a hiba. Van Buyten rosszul fejelt hátra egy labdát, amire van Nistelrooy csapott le, a lövése azonban fölészállt.

2. perc: Újra szerepel a németeknél Owen Hargreaves. Az angol kapott egy labdát a bal szélen, de nem érte el. A Bernabeu zsúfolásig tele.

1. perc: A bajorok kezdték a mérkőzést.

Real Madrid-Bayern München 3-2