Biztosan nyert Veszprém

Az MKB Veszprém 31-25-re nyert a bosnyák Boszna Szarajevo otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 3. fordulójában.

Biztosan nyert Veszprém 1

kezilabda.lap.hu

Biztosan nyert Veszprém 3

A magyar bajnok esélyeshez méltóan kezdett, és gyorsan elhúzott 6-2-re. Peric remekül védett, és megindulásokból a Veszprém rendre betalált. A folytatásban is hasonló volt a koreográfia, így már a szünetre tetemesre nőtt a különbség.

A második félidőben mindenkinek játéklehetőséget biztosított Zdravko Zovko vezetőedző, ennek ellenére alig tudott közelebb férkőzni a szarajevói alakulat, akkor sem, amikor a vendégek kétszer kettős emberhátrányba kerültek.

Az utolsó tíz percben – minden mindegy alapon – bátran támadott a bosnyák bajnok, és kicsit csökkentette hátrányát.

A Veszprém a következő fordulóban, jövő szombaton 17:30 órakor a szlovákiai Vágbesztercén (Povazska Bystrica) lép pályára.