A műsorvezető reméli, hogy a jövőben egyre kevesebben fognak szenvedni a kirekesztéstől a családjában, a munkahelyén, és egyéb közösségekben.
Szerinte a legfontosabb, hogy mindenki hagyja a másikat nyugodtan élni, és úgy látja, hogy a 21. században már komplett generációk nőttek fel úgy, hogy számukra természetes az, ami természetes.
Ez egy családbarát rendezvény,
jelentette ki és úgy látja, hogy minden szülőnek felelőssége, hogy biztosítsa a feltétel nélküli szeretetet, a biztonságot és a megértést.

