Nem egy szerződést írt alá Balásy Gyulával, hanem jó párat!
– mondta Toroczkai Magyarnak, hozzátéve, nagyon várja az ezekkel kapcsolatos vizsgálatokat.
Köztörvényes bűncselekményt is emlegetett Magyarral kapcsolatban, ezzel kapcsolatban szóvá tette, hogy a miniszterelnök a mentelmi joga mögé bújt ekkor.
Nem lesznek partnerek a fékek és ellensúlyok rendszerének felszámolásában – hangsúlyozta. Riasztó dolognak nevezte például a polgármesterek ügyét, mely szerinte bizonytalan helyzetet teremt most a városvezetők részére.
Miben különböznek Önök attól a rendszertől, amit olyan hevesen kritizálnak?
– kérdezte a Mi Hazánk elnöke, utalva arra, hogy Magyarék Sulyok után egy saját bábot ültetnek a köztársasági elnöki székbe.

