Magyar Péter azt kéri az ellenzéki képviselőktől is, hogy támogassák a Vagyonvisszaszerzési Hivatal létrejöttét.
Szerinte V. Németh Zsolték semmit nem tettek az azbesztszennyezéssel kapcsolatban, pedig már év elején értesültek a problémáról.
Aki nem érzi magát maffiózónak, ne vegye magára!
– mondta.
A fideszesek közben ÁVO-s bekiabálásokkal próbálták megakasztani Magyart.
