Azonnali kérdést intézett a KDNP-s politikus Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterhez a mohácsi Duna-híd kapcsán.
Ne önmagában a mohácsi hidat és a hozzá kötődő úthálózatot, hanem a teljes hálózatot lássa!
– kérte a minisztert, és hozzátette: legyenek ambíciói és akarjon vidéket fejleszteni.


