A következő élő közvetítés része Magyar Péter: Ma elindulunk az úton, hogy elkezdjük legyőzni a magyar Cosa Nostrát

Gulyás: Ez Magyar legrosszabb beszéde volt, felháborító és becsületsértő

Mohos Márton / 24.hu
Mohos Márton / 24.hu

Ez nem Magyar legjobb, hanem legrosszabb beszéde volt Gulyás Gergely Fidesz-frakcióvezető szerint, aki becsületsértőnek és felháborítónak tartotta a miniszterelnök beszédét.

Magyarország elmúlt száz évének a legjobb időszaka volt ez az elmúlt 16 év

– hangsúlyozta Gulyás, akinek a beszédébe többször is belekiabáltak, ezért a házelnök ismét türelemre és önmérsékletre kérte az Országgyűlést.

Mohos Márton / 24.hu

A maffiázás szerinte felszámolja az értelmes közbeszédet: az, hogy tömeggyilkos szervezethez hasonlítja őket, „józan ésszel felfoghatatlan” a fideszes politikus szerint.

Ő is kiállt a közjogi méltóságok mellett, erre szerinte Magyaréknak nincs egyetlen jó érve sem.

Vissza a közvetítéshez
Olvasói sztorik