Én is ezért vagyok itt, hogy megtisztítsuk a magyar politikát és gazdaságot az elmúlt 16 év lopásától és korrupciójától
– kezdte a Tisza-frakcióvezető, aki szerint a magyarok is erre adtak felhatalmazást. Szerinte a Fidesz a szavazóit ugyanúgy becsapta, mint mindenki mást.
Gyakorlatilag megírta Sulyok helyett annak búcsúbeszédét, kitérve a gyermekvédelem, oktatás és egészségügy olyan történéseire, hiányosságaira és botrányaira az elmúlt évekből, amelyekkel kapcsolatban az államfőnek meg kellett volna szólalnia.
Ezt kellett volna május 31-ig hallanunk!
– rántotta vissza a hallgatóságot Bujdosó a jelenbe, befejezve a fiktív búcsúbeszédet.

