Belföld

Három kiló drogot találtak egy 57 éves férfinél

police.hu
police.hu

Három kiló marihuánát foglaltak le egy 57 éves balfi férfitől az otthonában tartott rajtaütés során. A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a kábítószer birtoklásának bűntettével gyanúsított férfi elismerte a bűncselekmény elkövetését.

Az állította, hogy a házban megtalált növényi kábítószert korábban ő termesztette, szüretelte és dolgozta fel saját felhasználás céljából.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik