Belföld

Lezárták az M7-est Budapest felé

Baleset miatt lezárták az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalát Polgárdi térségében – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság csütörtök reggel az MTI-vel.

Azt írták, hogy árokba borult egy kamion, és további három autó is érintett a balesetben.

A polgárdi önkormányzati tűzoltókat követően a székesfehérvári hivatásos tűzoltók is a helyszínre érkeztek. A baleset miatt lezárták az érintett útszakaszt.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik