A múlt szombati terasznyitásról azt mondta Orbán, hogy felnőtt embereknek felelősségteljesen kellene viselkednie. Az oltás olyan, mint egy „golyóálló mellény”, mondta Orbán. Azoknak viszont, akiknek még nincs oltása, okosan kellene viselkedniük, üzente a miniszterelnök.
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak
Lapunknak a Fidesz-kormányok alatt ellenzékinek bélyegzett egyetem tanárai beszéltek arról, mivel szembesítették a tanszékre visszatérő adjunktust.
