A kormánypártiak 71 százaléka, az ellenzékiek 59 százaléka oltatná be magát egy felmérés szerint, amit a kormány rendelt. Orbán szerint ez a különbség azért van, mert a baloldal oltásellenes.
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak
Lapunknak a Fidesz-kormányok alatt ellenzékinek bélyegzett egyetem tanárai beszéltek arról, mivel szembesítették a tanszékre visszatérő adjunktust.
