Fiatal futballista halt meg a majosházi kamionbalesetben

Meghalt egy 19 éves budapesti fiú ma hajnalban Majosházánál, amikor egy jobbra ívelő kanyarban átsodródott a szembejövők sávjába és összeütközött egy kamionnal. Mostanra kiderült, hogy az áldozat a Szent István SE fiatal labdarúgója volt. Ezekkel a megható sorokkal búcsúzott tőle Facebookon az egyesülete.

Ledöbbenve és megrendülten fogadtuk a hírt, hogy Egyesületünk egyik fiatal labdarúgóját Kovács Ferenc Gyulát, ahogy mi ismerhettük Fecót, ma hajnalban tragikus autóbaleset érte, és sajnálatos módon életének 19-ik esztendejében távozott közülünk…

– írták a közösségi oldalukon.

Hozzátették, hogy aki ismerhette őt az tudta, hogy egy végtelenül szorgalmas, tisztelet tudó, jó kedélyű és vidám természetű fiú volt, aki ha szükség volt rá, akkor betegen is kiment a pályára, hogy a társai segítségére legyen.

Búcsúzunk…..Ledöbbenve és megrendülten fogadtuk a hírt, hogy Egyesületünk egyik fiatal labdarúgóját Kovács Ferenc…

Közzétette: Szent István SE – Labdarúgó szakosztály – 2020. július 21., kedd

Ajánlott videó mutasd mind

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

A cikkhez ide kattintva szólhatsz hozzá.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.