HIRDETÉS
Belföld

Egy férfi bemutatott Putyinnak, de egy rendőr lehúzta a kezét

A 444-nek egy olvasójuk küldte el az alábbi felvételt, ami szerda este készített Budapesten, a József nádor térnél.  Ahogy a tiltakozó férfi mesélte a portálnak, éppen ekkor ért oda a budapesti látogatásról távozófélben lévő Vlagyimir Putyin konvoja, ő pedig úgy döntött, hogy az orosz államfő által elkövetett háborús bűnök miatt középső ujját felmutatva fog tiltakozni, és ezt rögzíti is telefonjával.

https://www.youtube.com/watch?v=hpOM28bCfz8

Azonban szinte rögtön odalépett hozzá egy civil ruhás férfi, aki azt mondta, hogy a rendőrségtől van, és lehúzta a bemutató férfi kezét, hogy ne csinálja, amit eddig csinált.

A tiltakozó hiába érvelt azzal, hogy a szabad véleménynyilvánításba belefér a bemutatás is, a magát rendőrnek mondó férfit ez nem hatotta meg. A rendőr állítólag nem volt erőszakos, és azt is megjegyezte, hogy örüljöna  tiltakozó, hogy nem a konvojban haladó oroszokkal akadt össze.

Kiemelt kép:  444 / YouTube

Ajánlott videó

Menczer: Rossz szándékot képviselnek azok, akik Magyar Péter elgondolásait tartják helyesnek
Menczer Tamást kérdeztük Orbán Viktor mondatairól, amiket a zánkai Harcosok Klubja edzőtáboráról szivárogtattak ki a Telexnek, köztük olyanokról, mint hogy „az ellenfél gyülekezetének a magja az rossz emberek gyülekezete.” A Fidesz kommunikációs igazgatója kérdésünkre azt mondta, hogy szerinte a Tisza Párt magjához tartoznak olyan szavazók, akik támogatják a Magyarországra nézve hátrányos és rossz brüsszeli terveket. Kíváncsiak voltunk arra is, hogyan állnak a digitális térben, milyen adatokat gyűjtenek a szavazóikról, illetve buszoztatnak-e a Békemenetre fideszeseket. Menczer úgy értékelte, hogy a kormányfő egy rocksztár volt Zánkán.
0 seconds of 6 minutes, 39 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
00:00
06:39
06:39
 
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik