Belföld

Sólyom László fát ültetett Súron

A faluszépítő napon vett részt a köztársasági elnök.

Sólyom László köztársasági elnök volt a faluszépítő nap vendége a Komárom-Esztergom megyei Súron. Díszgalagonyát ültetett Sógorka Miklós polgármesterrel, dísztábla őrzi majd a nevét. Nézzen fát ültető államfőt az MTI fotóin alább!

5 fotó
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik