Belföld

Kövér László házánál tüntettek

Tüntetés Kövér házánál (Array)
Tüntetés Kövér házánál (Array)

A Nem adom a házamat mozgalom tagjai Szigetszentmiklóson demonstráltak.

„Laci, sokkolt a sokkolód!” címmel tartottak tüntetést a bank- és politikusellenes Nem adom a házamat mozgalom tagjai Szigetszentmiklóson a parlament elnökének házánál.


Fotó: MTI / Szigetváry Zsolt

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik