Belföld

Március végéig lezárulhat a reklámadóról folyó vita

A kormány a jövő héten tárgyalja az Európai Bizottság reklámadóval kapcsolatos észrevételt, és tesz új javaslatot a parlamentnek.

Lázár János minderről a 180 perc című rádióműsorban beszélve elmondta, a kabinet kész előterjeszteni a reklámadó csökkentését, fontos azonban, hogy „a magyar tulajdonban lévő kisvállalkozások érdekeit meg tudjuk védeni”, ezért harcol a kormány az ő reklámadó-mentességükért – pont ez a vita egyik legfontosabb eleme.

A Miniszterelnökséget vezető miniszter arra számít, a hónap végéig lezárulhat a reklámadóról folyó vita.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik