Frankó Máté
Frankó Máté

2013. 11. 12. 11:20

A Makó elleni megyei rangadó után is veretlen a HLKC, így már az élbolyban vannak a vásárhelyi kézilabdás lányok.

Remek játékkal, 32-23-ra legyőzte a Hódmezővásárhelyi Leány Kézilabda Club a makói Marosmenti NKSE csapatát a hétvégi megyei rangadón, ezzel pedig immáron – a szarvasi csapattal pontegyenlőségben, de rosszabb gólaránnyal – a tabella harmadik helyén áll vásárhelyi alakulat az NBII dél-keleti csoportjában.

Az első félidei jó játékunkkal (20-12) sikerült magabiztos előnyt szereznünk, amit a mérkőzés végig tartani tudtunk. Örömteli, hogy egy ilyen éles rangadón mindenkinek tudtam játéklehetőséget adni. Az összkép, a játékunk szép lassan kezdi azt mutatni, ami felé szeretném terelni a csapatot – mondta el a tavalyi ezüstérmes csapat legyőzése után a hét meccs óta veretlen HLKC játékos-edzője Gaál Adrienn, hozzátéve, külön öröm a számára, hogy egyre többen látogatnak ki a mérkőzésekre.

A csapat jövő hét vasárnap Turkevére utazik.