Budapesten már szinte mindenhol kitették táblájukat az új trafikosok, amely azt hirdeti: Itt hamarosan Nemzeti Dohánybolt nyílik. Bár Lázár János államtitkár azt állította, hogy a pályázaton kevés régi trafikos járt pórul, a valóságban nem egészen ez látszik. Ehelyett inkább az, hogy boldog-boldogtalan nyithat nemzeti dohányboltot, csak – kevés kivétellel – épp a régi trafikosok nem. Trafik lesz a bababoltból, a ruházati üzletből, a pizzériából, de még a zöldséges is inkább úgy döntött, hogy akkor ezentúl inkább cigit árul. Kattintson a képre a galériához! (Ha látsz hasonlót, küldd el a Trafikmutyi blogra)
Lázár János államtitkár szerint régi trafikosok is nyertek a botrányos trafikpályázaton. Budapest több kerületében nem egészen ez látszik.
Kapcsolódó cikkek
Ajánlott videó
- 17:31 Többszörös szabályszegés miatt megbüntették a CATL debreceni akkugyárát
- 17:08 Kisbusz és személyautó karambolozott Hódmezővásárhelynél
- 16:56 „A jövőben sem tervezünk változtatni” – Tiborcz Istvánék reagáltak, hogy beszállnának-e az október 23-i ünnepség finanszírozásába
- 16:42 Kassai Zsigmond: Lehet egyszerre szigorú bevándorláspolitikát és teljes állampolgári egyenlőséget képviselni
- 16:40 Megbukott a doppingteszten egy magyar atléta
- 16:36 Megszólaltak a hatóságok az augusztus 20-i ünnepi közbeszerzés ügyében
- 16:13 Ruszin-Szendi: Súlyos, de nem életveszélyes állapotban van a Gripen pilótája
- 16:10 A Tisza-kormány 7,5 százalékos hiánnyal számol a módosított 2026-os költségvetésben
- 16:08 „Nekünk a fiatalokba kell belekapaszkodni” – riport a csenyétei és tarnabodi felzárkóztatás elmúlt hét évéről
- 15:58 A Mandiner három ismert újságírója felmondott, újraindult a Reakció
- 15:54 Megvan, mikor mutatják be a Pierce Brosnannel készülő új Cliffhangert
- 15:44 Magyar bíró ült a Trabzonspor hétvégi bajnokiján a VAR-szobában, a törökök nem voltak elájulva tőle
- 15:41 Izgalomra vágyott, ezért gyújtogatott egy osztrák tűzoltó
- 15:29 A Duna Aszfalt inkább visszaadja az állami pénzt Kapitányék feljelentése után
- 14:58 Drágul a YouTube havi díja: mutatjuk, mikortól kell többet fizetni
- 07:22 Jámbor: Kövér László szembeköpött mindent, amire éveken át hivatkozott
- 08:25 Bánki Erik volt felesége 364 millió forintért szabadulna a luxuslakástól, amely cégeik székhelye volt
- 12:10 Súlyos rollerbaleset Soltvadkerten, egy 12 éves kislány sérült meg a fején
- 10:48 41-en haltak meg újévkor a bárjában, most felesége megveréséért vették őrizetbe
- 12:07 A Kossuth Rádió menesztett csatornaigazgatóját jelöli a Fidesz a Független Közmédia Testületbe
- 12:35 „Nem véletlen, hogy sok egykori gyereksztár él szomorú életet és hal korai halált” – sorra szólalnak fel a színészek Hayden Panettiere halála kapcsán
- 16:08 „Nekünk a fiatalokba kell belekapaszkodni” – riport a csenyétei és tarnabodi felzárkóztatás elmúlt hét évéről
- 09:36 Meghalt egy vidámparki dolgozó az Aszód Fesztivál bontása után
- 14:26 Molnár Áront beperelte a fóti gyermekotthon volt igazgatója
- 15:58 A Mandiner három ismert újságírója felmondott, újraindult a Reakció
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!

