Belföld

Csontvázat találtak a Tisza árterén

Egy csontvázat találtak hétfőn délután a Tisza árterén Szolnoknál, a Gáz út végénél földmunkálatok közben - közölte a rendőrség.

A csontváz félig be volt ágyazódva a földbe – tette hozzá a Szolnok megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője. Szabó Zita őrnagy tájékoztatása szerint a rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja az ügyet, így a többi között azt, hogy mennyi ideje lehetett a csontváz a tiszai ártéren.

Az elsődleges feltételezések szerint a folyó egy távolabbi részén egy holttest kerülhetett a Tiszába, azt sodorta el az árhullám Szolnokig.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik