„Egy gyerek fejlődését két dolog tudja délelőtt tönkretenni, a kereszténység és a pornográfia” – ez a gondolat hangzott el Para-Kovács Imrétől tegnap a Klubrádió egyik műsorában. A műsorvezető Bakáts Tibor volt, aki telefonon beszélt Para-Kovács Imre és Vágvölgyi B. András újságírókkal.
A beszélgetés éppen a Szentlélekkel való személyes együttműködésről folyt, amikor a probléma megvilágítsa érdekében Bakáts azt mondta: „Feküdtél már le ellenséggel az ágyba? Na, ezt már értitek, jól van. Én is nagyon sokszor éreztem azt, hogy nem szeretem, inkább az ellenségem az, akibe behatolok.” Erre reagált Bakáts egyik beszélgetőpartnere a
műsorban hozzátéve, „az ember kora reggel keresztényekre
ébred”.
műsorban hozzátéve, „az ember kora reggel keresztényekre
ébred”.
A Klubrádióban már többször előfordult, hogy különböző csoportokat szóbeli inzultus ért. Például a volt SZDSZ-elnök, Kuncze Gábor tavaly februárban fogalmazott úgy, hogy „nagyon sok embert ismerek, akik összehasonlíthatatlanul jobban élnek, mint tíz-tizenöt évvel ezelőtt, és olyan mély letargiában vannak ettől a rettenetes országtól meg helyzettől, hogy legszívesebben az ember tényleg ciántablettát osztogatna nekik, hogy jussanak már túl a problémájukon.”
A politikus később bocsánatot kért kijelentéséért – olvasható a szerdai Magyar Nemzetben.
