Belföld

Csillag még aláírta a M6-os szerződését

Az utolsó pillanatban írta alá az M6-os megépítésére és üzemeltetésére vonatkozó szerződést Csillag István, leköszönő gazdasági miniszter - derült ki a Népszabadság hétfői számából.

A szerződés szerint az M6 Duna Autópálya Konzorcium építheti a sztráda Dunaújvárosig tartó szakaszát és ezt követően 22 évig üzemeltetheti is azt.

A pályázat megnyerését követően több támadás is érte a konzorciumot, így korrupciógyanús ügyek kerültek napvilágra, illetve magának az ajánlatnak az előnyeit is megkérdőjelezték a sajtóban – olvasható a lapban.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik