Belföld

Mocsai helyett Kiss Szilárd

Kiss Szilárd lett a női kézilabda válogatott szövetségi kapitánya. A Magyar Kézilabda Szövetség vezetése közös megegyezéssel szerződést bontott az eddigi szakvezetővel, Mocsai Lajossal, és a helyére a Dunaferr trénerét, Kiss Szilárdot nevezte ki.

Kiss december 31-ig irányítja majd a női válogatottat. A férfi együttesnél nem történt változás: a szövetség vezetése újabb négy évre, a pekingi olimpiáig megerősítette posztján Skaliczki Lászlót, akivel a csapat az athéni játékokon a negyedik helyet szerezte meg.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik