Belföld

A kormány tulajdonosi kölcsönt hagyott jóvá Bábolnának

A kormány jóváhagyta a Bábolna Rt.-nek nyújtandó tulajdonosi kölcsönt - közölte Gál J. Zoltán a kabinet szerdai ülését követő szóvivői tájékoztatón.

Decemberben az ÁPV Rt. döntött a 2,9 milliárd forintos kamatmentes kölcsönről, amit a kormány most hagyott jóvá – mondta a kormányszóvivő. „Az ilyen támogatási forma az európai uniós szabályokba nem ütközik” – tette hozzá.





Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik