Belföld

Megadta magát a Bagdad hadosztály

Az iraki köztársasági gárda két és fél ezer fős Bagdad hadosztálya megadta magát az amerikai csapatoknak - jelentette a Reuters.

Néhány nappal korábban a Bagdad hadosztály szétveréséről nyilatkozott egy amerikai tiszt, ám akkor az iraki források ezt cáfolták, mondván: a hadosztály még nem bocsátkozott harcba.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik