Belföld

Új végkielégítési divat – az elején is kapnak pénzt?

[FN] Mintegy húszmillió forintos végkielégítést kaphat Mendreczky Károly, mert a Magyar Televízió elnökeként meg kell szüntetnie eddigi munkaviszonyát a köztévénél. Mendreczky ugyanis közös megegyezéssel és nem lemondással akar távozni előző, alelnöki tisztségéből. A médiatörvény rendelkezik arról, hogy az elnök nem az MTV Rt. alkalmazottja, hanem a tulajdonosi jogokat gyakorló kuratórium négyéves megbízási szerződés keretében "külsősként" foglalkoztatja az elnököt. Mendreczkyt több mint két hónapja választották elnökké, ám a szerződést azóta sem írták alá. Részletek a Népszabadságban >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik