Belföld

Az OTP becserélte saját részvényeit

[FN, Mti-Eco] Az OTP Bank Rt. hétfőn becserélte a saját tulajdonában lévő osztalékelsőbbségi részvényeket törzsrészvényekre - tudatta a pénzintézet a Magyar Tőkepiacban. Ezzel a saját tulajdonban levő törzsrészvény-állomány 1 millió 806 ezer 737 darabra nőtt, az osztalékelsőbbségi papírok száma pedig nullára csökkent.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik