Belföld

Négy százalékkal bővült a GDP

[FN, Mti-Eco] Négy százalékkal nőtt a bruttó hazai termék (GDP) a második negyedévben az előző év azonos időszakához képest - közölte a Központi Statisztikai Hivatal.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik