Belföld

Szabadalomsértésért perlik a Sony-t

[FN] Szabadalomsértésért perelte be a Sony-t a Massachusetts Institute of Technology (MIT). Az amerikai társaság azért kezdeményezett eljárást, mert véleménye szerint az óriáscég megsértette a digitális televíziózással kapcsolatos, az MIT számára bejegyzett szabadalmakat. Olvassa tovább a Prim.hu oldalán >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik