Belföld

Osztalékot fizet az Arago

[FN] Áprilisi közgyűlésén hozott határozatának értelméban az Arago Befektetési Holding Rt. osztalékot fizet . A Magyar Tőkepiacban megjelentetet közlemény szerint a törzsrészvényekre 5, míg az osztalékelsőbbségi papírokra 3 százalékos osztalékot fizetnek a névértéket alapul véve. A kifizetések kezdőnapját szeptember harmadikára hirdették, zárónapját pedig jövő év szeptember másodikára.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik