Belföld

Motorola: nem született megállapodás a Tetra-rendszerről

[FN, MTI-Eco] A Tetra-rendszer kiépítéséről nem született semmiféle megállapodás a Magyar Posta és a Motorola között , állította a Motorola. A kormány a Magyar Postát bízta meg, azzal hogy építse ki az új kormányzati kommunikációs rendszert, amely a biztonsági szervek és a katasztrófavédelem hatékony működését látná el. A nagyszabású projektre több cég, így a Motorola is benyújtotta pályázati anyagát, és a szakértők az amerikai céget tartják a legesélyesebb jelöltnek. A Motorola Tetra-oldalai >> A Magyar Posta oldala >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik