Belföld

További 10 milliárd árvízi helyreállításokhoz

[FN, MTI] Az árvízi károk helyreállítására további 10 milliárd forint felhasználásáról döntött mai kihelyezett ülésén a kormány. A parlamentnek még októberben jóvá kell hagynia a költségvetés átcsoportosításával járó döntést. A kabinet korábban 20 milliárd forintot hagyott jóvá a szatmári-beregi települesek újjáépítésére, de a kormányfő szerint ez kevésnek bizonyult az elérendő célok megvalósításához.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik