Belföld

Felmínősítették a Deutsche Telekomot

[FN] Meredeken emelkedett a Deutsche Telekom árfolyama a frankfurti tőzsdén , miután a Goldman Sachs újra vételre ajánlotta a távközlési cég részvényeit. Az utóbbi napok tőzsdei mélyrepülése után ma a cég papirjai 4 százalékkal érnek többet a hétfői záróárhoz képest.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik