Belföld

A vasutasok felmondják a megállapodást?

(NSZ) A Vasúti Dolgozók Szabad Szakszervezete mai ülésén valószínűleg felmondja a három évre kötött megállapodást a MÁV-val, mivel a dolgozók elégedetlenek. A megállapodás a tavalyi sztrájk után született meg, de a bérek emelkedése nem váltott ki elégedettséget a vasutasoknál. Részletek a Népszabadságban >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik