Belföld

Elbocsátások a Hewlett-Packardnál

[FN] A világ második legnagyobb comutergyártója, a Hewlett-Packard bejelentette, hogy mintegy 6000 alkalmazottját bocsátja el , legtöbbjüket a negyedik negyedévben. A cég képviselői a költségcsökkentő program részeként jelentették be a hírt. A leépítésekkel megközelítőleg 500 millió dolláros éves megtakarításra számítanak. A HP oldala >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik