Belföld

A Mol versenyhivatali vizsgálatot kért

[FN] A Mol kezdeményezésére fúzióengedélyezési eljárást folytat le várhatóan az év második felében a Gazdasági Versenyhivatal - erősítették meg az MTI információját az olajipari társaságnál. A Mol Rt. azért kérte az engedélyezési eljárást, hogy tisztázza, hány tagot delegálhat a tiszaújvárosi társaság igazgatóságába. A TVK Befektetői Kapcsolatok Irodáján elmondták: a jelenleg 7 tagú igazgatóságból a Mol küldötteinek száma négy.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik