Belföld

Norvégia nem csökkenti olajkitermelését

[FN,MTI] Az OPEC-en kívül vezető kőolajexportőr Norvégiának nincsenek olyan tervei, hogy csökkenti termelését - közölte hétfőn a norvég olaj- és energiaügyi minisztérium szóvivője hétfőn. - Jelenleg nincs termeléscsökkentési tervünk, de követjük a piacot és párbeszédet folytatunk minden más termelővel, ahogyan szoktuk - jelentette ki a szóvivő.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik