Belföld

Állampolgársági statisztika: Romániából jönnek többnyire

[MTI] Az idei év első felében 4 ezer külföldi kapott magyar állampolgárságot, csaknem kétharmaduk Romániából érkeztek - derül ki a Belügyminisztérium Bevándorlási és Állampolgársági Hivatalának statisztikájából. A Romániából érkezők után a Jugoszláviát elhagyók száma volt a legmagasabb, ők 733-an vannak, majd az Ukrajnából áttelepülők következnek 465-en.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik