Belföld

Kokó a folytatás mellett döntött

[FN,MTI] Az elveszített világbajnoki címmérkőzés óta visszavonulást fontolgató Kovács István (Kokó) ma bejelntette: nem hagyja abba ökölvívói pályafutását. Ehelyett megkísérli visszaszerezni az elvesztett pehelysúlyú világbajnoki címét - jelentette be maga Kokó. A német Universum klubnál profiskodó olimpiai bajnok jelenleg hetedik a világranglistán.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik