Belföld

Szociális tarifacsomag egymillió kisfogyasztónak

[FN, MH] Az árampiac egyharmada válik szabaddá 2003-tól, ha elfogadják az új villamosenergia-törvény végső változatát . A tervezet a nagy ipari fogyasztóknak engedélyezné a szabad vásárlást, ugyanakkor az egymillióra tehető lakossági kisfogyasztóknak "szociális tarifát" állapítanának meg - nyilatkozta lapunknak Szerdahelyi György, a Gazdasági Minisztérium (GM) energetikai főosztályvezetője. Olvassa el a Magyar Hírlap cikkét >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik